Процесс

Якісний проект заощадить Ваш час.
Знайомство
Спочатку, замовник приїжджає до нашого офісу та знайомиться з виставковим садом «Нова Хвиля», нашими проектами та фахівцями. Підписується угода на початок предпроектних робіт.
Предпроектні роботи
Далі, здійснюються передпроектні роботи: наші фахівці виїжджають до замовника і збирають дані для складання ситуаційного плану, узгоджується попереднє технічне завдання. На цьому етапі підписується договір для подальшої співпраці з нашою студією.
Презентація єскізів
Після обробки даних результатів передпроектних робіт і оцінення дизайнером території, згідно з технічним завданням, дизайнер створює кілька варіантів концепції саду. Після цього розробляються 2 різних 3D-ескізи дизайну саду. Замовник знайомиться з запропонованими варіантами та обирає один з них. Після внесення змін, стверджується остаточний ескіз саду.
Разробка генерального плану
Перша стадія розробки цілісного проекту - ухвалення генерального плану. У цьому документі детально опрацьовуються всі складові проекту з урахуванням змін.
Будівельні креслення
Наступним етапом є розробка дизайнером будівельних креслень, які пізніше стануть керівництвом для будівельників. спеціалістів з установлення систем дренажної та зливової каналізації, освітлення та поливу.
Дендроплани
Після того, як загальна концепція саду визначена, розробляється дендроплани (найменування та кількість рослин).
Реалізація
Здійснюється пошук та замовлення матеріалів, залучення спеціалістів для здійснення будівельних робіт, а також складання кошторисної документації.
Авторський нагляд
На етапі будівництва менеджер і дизайнер, який розробляв проект, контролюють виконання будівельних та озеленювальних робіт фахівцями.
Наступний догляд за садом
Після того, як реалізація проекту повністю завершилася, студія ландшафтного дизайну «La Rossa» пропонує як окрему послугу наступний комплексний догляд за садом.