Процес

Детально опрацьований проект заощаджує ваш час та гроші
Знайомство
Спочатку в нашому офісі замовник знайомиться з виставковим садом «Бохо», нашими проектами і спеціалістами. Підписується угода на початок допроектних робіт.
Допроектні роботи
Далі здійснюються допроектні роботи: наші спеціалісти вирушають на ділянку проекту і збирають дані для підготовки ситуаційного плану, попередньо узгоджується технічне завдання. На цьому етапі підписується договір на подальшу роботу з нашою студією.
Презентація єскізів
Після опрацювання результатів допроектного та проектного оцінювання території згідно з технічним заданням, дизайнер створює декілька варіантів концепції саду. Після цього розробляються 2 різних 3D-ескізи дизайну саду. Клієнт розглядає запропоновані варіанти і обирає один з них. Після внесення виправлень затверджується остаточний ескіз саду.
Разробка генерального плану
Перша стадія розробки повноцінного проекту - скаладання генерального плану. У цьому документі детально опрацьовуються всі складові проекту з урахуванням внесених змін.
Будівельні креслення
Наступний етап – розробка робочих креслень, які згодом будуть слугувати путівником для будівельників, спеціалістів з установки дренажних і дощових систем водовідведення, освітлення і зрошення.
Дендроплани
Після того, як визначена концепція саду, розробляються дендроплани (найменування та кількість рослин).
Реалізація
Здійснюється пошук та замовлення матеріалів, залучення спеціалістів для виконання будівельних робіт та укладання кошторисної документації для інвесторів.
Авторський нагляд
На етапі реалізації менеджер та дизайнер, який розробив проект, контролюють виконання будівельних та озеленювальних робіт спеціалістами.
Наступний догляд за садом
Після того, як реалізація проекту закінчилася повністю, студія ландшафтного дизайну «La Rossa» пропонує подальший комплексний догляд за садом як окрему послугу.