Процесс

Грамотно составленный проект экономит Ваше время.
Процесс создания Вашего сада выгладит следующим образом
Знайомство
Спочатку, замовник приїжджає до нашого офісу та знайомиться з виставковим садом «Нова Хвиля», нашими проектами та спеціалістами, підписується угода на початок предпроектних робіт.
Предпроектні роботи
Далі, здійснюються передпроектні роботи: наші фахівці виїжджають до замовника і збирають дані для складання ситуаційного плану, узгоджується остаточне технічне завдання. На цьому етапі підписується договір для подальшої співпраці з нашою студією.
Презентація єскізів
Після обробки даних результатів передпроектних робіт і оцінки дизайнером території, згідно з технічним завданням, дизайнер презентує кілька варіантів концептуального плану саду - загального, недеталізованого плану, який окреслює стиль і образ саду. Після цього розробляються 2 різних 3D-ескізи дизайну саду. Замовник схвалює 1 з них і за потреби озвучує моменти, які потрібно виправити. Стверджується остаточний ескіз саду.
Разробка генерального плану
Перша стадія розробки цілісного проекту - ухвалення генерального плану. У цьому документі детально опрацьовуються всі складові проекту з усіма деталями, нюансами, тонкощами та з дотриманням пропорцій і визначенням особливостей ділянки, що надається під проект.
Будівельні креслення
Наступним етапом є розробка дизайнером будівельних креслень, які пізніше стануть керівництвом для будівельників.
Дендроплани
Після того, як загальна концепція саду визначена, розробляється дендроплани, посадкове креслення, посадкова відомість, календар декоративності рослин і записка-рекомендація щодо догляду за рослинами. Дизайнер узгоджує бюджет, побажання замовника, а також період цвітіння кожної рослини, їх майбутню колірну палітру, що буде змінюватися протягом різних сезонів, характер догляду за рослинами, кліматичні умови місцевості, особливості геодезичного устрою території з затвердженим стилем саду.
Обсяги робіт і специфікація
На цьому етапі розробляється кошторисна документація: узгоджується якість та вартість матеріалів з їхньою відповідністю концепції саду, детально описуються всі види робіт, їх обсяг і специфікація.
Авторський нагляд
На етапі будівництва менеджер і дизайнер, який розробляв проект, контролюють виконання робіт до завершення проекту, стежать за роботою будівельників, фахівців з освітлення, дренажу і поливу, садівників, а також вирішують наявні питання, які виникають під час виконання робіт.
Наступний догляд за садом
Після того, як реалізація проекту повністю завершилася, студія ландшафтного дизайну «La Rossa» пропонує як окрему послугу наступний комплексний догляд за садом, який буде здійснюватись висококваліфікованими садівниками (докладніше див. Вкладку «наші послуги» - «догляд за садом»).
Показать больше