Про нас

Історія “дизайнера-пейзажиста”

Олена Корягіна – арт – директор студії ландшафтного дизайну “La Rossa”. Вона розробила концепцію виставкового саду “Нова хвиля”, який сьогодні вражає відвідувачів незвичними концептуальними рішеннями, чарівною атмосферою і новітніми впровадженими технологіями.
Протягом багатьох років Олена Корягіна займалася всебічним теоретичним і практичним вивченням майстерності ландшафтної архітектури, поступово формуючи свій власний художній почерк в розроблених проектах.

Дебютувала Олена Корягіна як ландшафтний дизайнер в Криму, де обрала задля реалізації складну за рельєфом і велику за площею ділянку. Продемонстрував своє унікальне творче бачення, вона зацікавила потенційних інвесторів і незабаром відкрила власний садовий центр “Ольвія”. Олена разом з утвореною командою мандрувала не тільки українськими розплідниками, а й величезною кількістю садових центрів Німеччини, Італії, Голландії та Франції.
Під час подорожей дизайнер познайомилась з національними особливостями оформлення садово-паркового простору різних країн, новими садовими технологіями, надихнулась садами відомих ландшафтних архітекторів. Саме отримані знання на всесвітньо відомих семінарах, виставках, конференціях і враження від побаченого підштовхнули Олену Корягіну на створення виставкового саду. На його основі Олена вирішила реорганізувати свій садовий центр в студію ландшафтного дизайну “La Rossa”.

 

Історія фірми

Сьогодні студія ландшафтного дизайну “La Rossa” займається не тільки розробкою унікальних і сучасних проектів, але й їх реалізацією, реконструкцією,  оновленням та озелененням вже спроектованих іншими дизайнерами садів, налаштуванням систем освітлення та автополиву, запезпеченням благоустрою території,  а також доглядом за рослинними комплексами.

Творчий доробок студії становить більш ніж 15 масштабних проектів, які знаходяться на різних стадіях розробки та реалізації. Команда “La Rossa” регулярно мандрує різними країнами‚ де налагоджує партнерські відносини з різними підрядниками‚ зокрема з власниками великих  розплідників‚ будівельних фірм та організацій.

Закордоном дизайнерський штат організації вчиться у найвідоміших ландшафтних архітекторів-концепторів Европи їх майстерності, навичкам і методам роботи. В авторські проекти  студії ландшафтного дизайну “La Rossa” впроваджуються суттєво нові в українському садово-парковому господарстві технології та використовуються сучасні будівельні матеріали.

Головним завданням дизайнерського складу “La Rossa” є створення цілісного образу саду на основі співзвучного поєднання вподобань, асоціацій, вимог та інтересів замовника, майстерності й художнього бачення дизайнера і природних умов місцевості. Фахівці з будівельної справи на чолі з комерційним директором втілюють в життя створений дизайнерами і замовником образ, а садівники  здійснюють професійний догляд за ним.

Працюючи разом,  фахівці студії  “La Rossa” зроблять ваш сад  неперевершеною пам‘яткою ландшафтного мистецтва!