Про нас

Студія ландшафтного дизайну «La Rossa» була заснована в 2019 році. Олена Корягіна – засновниця і арт-директорка студії – розробила і реалізувала проект виставкового саду «Бохо». Мета його створення – об’єднати учасників ландшафтного ринку, а також продемонструвати сучасні тенденції ландшафтної архітектури й нові матеріали у спільній концепції.

Реалізуючи проект «Бохо», Олена разом з уже створеною командою встановила партнерські відносини не тільки з українськими виробниками рослинних та будівельних матеріалів, але й з провідними компаніями Німеччини, Італії, Голландії, Франції та Бельгії.

Під час подорожей дизайнерка ознайомилася з національними особливостями оздоблення садового простору різних країн, новими садовими технологіями, надихнулася працями відомих ландшафтних архітекторів. Саме знання, набуті на світових семінарах, виставках і конференціях, і враження від побаченого, надихнули Олену Корягіну на створення виставкового саду. На його основі вона реорганізувала свій садовий центр на студію ландшафтного дизайну «La Rossa».

Сьогодні студія ландшафтного дизайну «La Rossa» займається не тільки розробкою і реалізацією унікальних і сучасних проектів, а також реконструкцією, оновленням та озелененням вже спроектованих садів, установленням систем освітлення та автополиву, забезпеченням благоустрою території, доглядом за рослинними комплексами.

Головна мета дизайнерського складу «La Rossa» — створити цілісний образ саду на основі гармонійного поєднання уподобань, вимог, асоціацій та зацікавлень клієнта, майстерності та художнього бачення дизанера і природних умов місцевості. Спеціалісти з будівельної справи на чолі з комерційним директором можуть реалізувати образ, створений дизайнерами і замовником, а садівники – надати професійний догляд за ним.

«La Rossa» створює комфорт кожної людини в місці її проживання!