Про нас

 

Мабуть, найважливіші події, які допомогли нам заснувати авторську студію садового дизайну – це вчителі, школа, однодумці, які зустрічалися нам на шляху. Постійний пошук інформації з зустрічей, конференцій, книг, крок за кроком сформував образ наших садів. Вони всі різні, але одне їх об’єднує – це сади, побудовані на ваших емоціях, на тих речах, які викликають у Вас почуття внутрішньої гармонії. Це можуть бути улюблені твори, живопис, враження від подорожей. Все це служить головною основою Вашого індивідуального і особливого саду.

 

Кожен раз, починаючи роботу над новим проектом, ти вирушаєш у нові, ні на що не схожі подорожі. Десятки ідей, сотні деталей, кольору, форми, тіні, списані аркуші паперу, пошук чогось нового і унікального. Проживаючи весь цей шлях як диво, з’являється готовий образ – образ саду. Ти його бачиш поки тільки в ескізах, планах,  думках.

Тепер, коли проект готовий, починається нова, не менш захоплююча подорож по створенню і народженню нового – твого саду. Кожен етап – це нові емоції. Ось уже посадили перші дерева і сад відразу ж знайшов зрілість, утворив гру тіней, могутність, свіжість. Ось уже розгорнулися доріжки, які ведуть до альтанки. Задзюркотіла водичка у фонтанах, світяться садові ліхтарики і залишилася сама малість.

Осінь. Готові до висадки квіти в свої нові клумби (цибулини тюльпанів, крокусів, троянди, півонії), декоративні трави і все це розставляється і висаджується … Все встигли. Пішов перший сніг і сад чекає своєї першої весни.

Весна! І сад оживає з першими променями сонця!