Про нас

Історія “дизайнера-пейзажиста”

Ще кілька років тому арт – директор студії ландшафтного дизайну “La Rossa” Олена Корягіна і не уявляла, що в майбутньому стане одним з найуспішніших ландшафтних дизайнерів, а також засновником організації “La Rossa”. На території студії вона своїми руками створить прекрасний виставковий сад “Нова хвиля”, який сьогодні вражає відвідувачів незвичними концептуальними рішеннями, чарівною атмосферою і новітніми впровадженими технологіями.

Інші люди прорікали їй кар’єру театрального художника-декоратора, але незабаром Олена зрозуміла, що театр не стане тією галуззю, в якій вона буде здатна цілком реалізувати свої творчі амбіції. Багато років Олена Корягіна займалася всебічним теоретичним і практичним вивченням майстерності ландшафтної архітектури, поступово формуючи свій власний художній почерк в розроблених проектах.

Дебютувала Олена Корягіна в Криму, де взяла задля реалізації складний за рельєфом і велику за площею ділянку. Показавши своє унікальне творче бачення, вона зацікавила потенційних інвесторів і незабаром відкрила власний садовий центр “Ольвія”. Олена разом з утвореною командою мандрувала не тільки українськими розплідниками, а й величезною кількістю садових центрів Німеччини, Італії, Голландії, Франції та Іспанії, налагодивши партнерські відносини з багатьма фірмами та організаціями.

Дизайнера вразили під час подорожей національні особливості оформлення садово-паркового простору різних країн, нові технології, методи в мощенні і організації проектів, вибір рослинних і будівельних матеріалів. Саме отримані знання на всесвітньо відомих семінарах, виставках, конференціях і враження від побаченого стали поштовхом для створення виставкового саду. На його основі Олена вирішила перекваліфікувати свій садовий центр в студію ландшафтного дизайну “La Rossa”.

 

Історія фірми

Студія ландшафтного дизайну “La Rossa” упродовж невеликого за обсягом часу встигла визначитись як одна з кращих студій проектування приватних садів і  організації громадського простору. Сьогодні “La Rossa” займається не тільки розробкою унікальних і сучасних проектів, але й їх реалізацією, реконструкцією,  оновленням та озелененням вже спроектованих іншими дизайнерами садів, налаштуванням систем освітлення та автополиву, впровадженням благоустрою території,  а також доглядом за рослинними комплексами.

Творчий доробок студії становить більш ніж 15 масштабних проектів, які знаходяться на різних стадіях розробки та реалізації. Команда “La Rossa” регулярно мандрує різними країнами‚ де налагоджує партнерські відносини з різними підрядниками‚ зокрема з  власниками великих  розплідників‚ будівельних фірм та організацій.

Закордоном дизайнерський штат організації вчиться у найвідоміших ландшафтних архітекторів-концепторів Европи їх майстерності, навичкам і методам роботи. У проектні сади студії ландшафтного дизайну “La Rossa” впроваджуються суттєво нові в українському садово-парковому господарстві технології: лазерна різка, посівні луги, стійкі насадження з багаторічних рослин, декоративні злаки – використовуються сучасні будівельні матеріали в мостінні, розробляються авторські проектні плани, узгоджуються нові тенденції в світі ландшафтного дизайну та наявний стан, особливості площі озеленення.

Головним завданням дизайнерського складу “La Rossa” є створення цілісного образу саду на основі співзвучного поєднання вподобань, асоціацій, вимог та інтересів замовника, майстерності й художнього бачення дизайнера і природних умов місцевості. Фахівці з будівельної справи на чолі з комерційним директором втілюють в життя створений дизайнерами і замовником образ, а садівники  здійснюють професійний догляд за ним.

Працюючи разом,  фахівці студії  “La Rossa” зроблять ваш сад  неперевершеною пам‘яткою ландшафтного мистецтва!