Реалізація

июнь 2021

Студія ландшафтного дизайну “La Rossa” займається реалізацією виключно власноруч розроблених проектів.
Реалізація – це складний, багатоетапний процес, саме тому він займає значний час: в залежності від площі території, складності та масштабу проекту, а також пори року, він може тривати декілька місяців, а може і пару років. Після підписання договору замовником починається реалізація.

Етапи роботи

Перша стадія реалізації проекту – це будівельні роботи, установлення систем поливу, освітлення та дренажної і зливової каналізації. Спочатку, згідно ствердженої в проекті калькуляції, здійснюється пошук та замовлення будівельних матеріалів. Студія залучає спеціалістів з будівельної справи, потім розроблюється і оформлюється кошторисна документація, стверджується графік виконання та проект організації робіт. Наступний етап – озеленення та  благоустрій території.  ⠀

Авторський нагляд

Ми в першу чергу зацікавлені в проектуванні якісних садів, але також і прагнемо максимально оптимізувати витрати замовника. Саме тому наша студія надає авторський нагляд.

Під час реалізації проекту іноді виникають непередбачувані обставини, додаткова інформація або нові проектні обмеження, які було неможливо врахувати до моменту реалізації. Буває і таке, що виникає необхідність нових додаткових креслень.

З авторським наглядом дизайнер та менеджер проекту повністю будуть контролювати його реалізацію і вирішувати питання, що виникли під час виконання робіт.

Отримати консультацію