Реалізація

июнь 2021

Студія ландшафтного дизайну «La Rossa» займається реалізацією виключно власних проектів.

Реалізація — це складний, багатоетапний процес, тому саме він займає тривалий проміжок часу: залежно від розміру території, складності та масштабу проекту, а також пори року, він може тривати від трьох місяців до кількох років. Після підписання контракту замовником, починається реалізація.

Етапи роботи

Першим етапом реалізації проекту є будівельні роботи, у тому числі установка систем зрошення, освітлення, дренажних і зливових систем водовідведення. Спочатку, відповідно до затверджених в проекті розрахунків здійснюється пошук та замовлення будівельних матеріалів. Студія залучає спеціалістів для виконання будівельних робіт, потім розробляється і обробляється кошторисна документація, затверджується графік виробництва і проект організації робіт. Наступним етапом є благоустрій та озеленення території.

Авторський нагляд

Ми, перш за все, зацікавлені в дизайні якісних садів, але також прагнемо оптимізувати витрати замовника. Саме тому наша студія забезпечує авторський контроль.

Під час реалізації проекту можуть виникнути непередбачені обставини, додаткова інформація або нові проектні обмеження, які іноді неможливо врахувати до початку реалізації. Не виключено, що виникне необхідність нових додаткових креслень.

З авторським контролем дизайнер і керівник проекту повністю контролюватимуть реалізацію проекту і вирішуватимуть питання, що виникають під час роботи.

Отримати консультацію