Реалізація

июнь 2021

Студія ландшафтного дизайну “La Rossa” займається реалізацією виключно власноруч розроблених проектів.
Реалізація – це складний, багатоетапний процес, саме тому він займає значний час: в залежності від площі території, складності та масштабу проекту, а також пори року, він може тривати декілька місяців, а може і пару років.

Етапи роботи

Перша стадія реалізації проекту – це геодезійні, будівельні роботи, установлення систем поливу, освітлення та дренажу. Наша компанія може за певні кошти виконати ці необхідні для продовження створення саду роботи, але , за бажанням, замовник може самостійно знайти фахівців в цих галузях, проте в цьому випадку відповідальність за майбутні негаразди і похибки він бере на себе. Наступний етап – озеленення та  благоустрій території. Замовнику надається і тут повна воля: він може як самостійно знайти фахівців в цих галузях, так і скористатися послугами фахівців студії ландшафтного дизайну “La Rossa”.

Авторський нагляд

Як окрему, обов’язкову послугу наша студія пропонує авторський нагляд: дизайнер, який розробляв цей проект, і менеджер, який відповідає за цей проект, повністю контролюють його реалізацію, стежать за роботою будівельників, садівників, фахівців з освітлення, дренажу і поливу, а також вирішують наявні питання, які виникають під час виконання робіт. Менеджер контролює поставки матеріалів, розробляє графік здійснення робіт, інвесторську кошторисну документацію, проект організації робіт і зв’язується з фахівцями для виконання будівельних робіт.

Отримати консультацію