Проектування

 

Предпроектні роботи

Після того, як замовник побачив наш виставковий сад “Нова хвиля”   і згодився на співпрацю з нашою організацією, підписується угода на проведення подальших передпроектних робіт.

 

Далі наші фахівці виїжджають на ділянку і здійснюють огляд і детальний аналіз місцевості. Разом із замовником обговорюються необхідні для подальшої роботи деталі і стверджується попереднє технічне завдання.

Узгоджується загальний концепт саду, після чого презентується 3-D візуалізований ескізний план у 2-ух різних варіантах. Замовник схвалює один з ескізних планів і за його бажанням здійснюються зміни, потім дизайнер надає остаточний ескіз саду – перший документ, що буде входити до складу майбутнього проекту.

Власне проектування

Студія ландшафтного дизайну “La Rossa” займається створенням авторських проектів з організації громадського простору і приватних садів.

Проект – це інструкція, алгоритм дій, керівництво не тільки для садівників, а й для фахівців з установлення систем освітлення і поливу, фахівців з дренажної і зливової каналізації, архітекторів і будівельників.

Наша студія розробляє проекти як для порожніх, ще не займаних територій, так і для вже існуючих садів, які замовники планують повністю або частково оновити або відреконструювати.

До складу базового проекту входить наступні документи:

 1. 3D-візуалізація ствердженого ескізу;
 2. Генеральний план;
 3. розбивочний план;
 4. загальний дендроплан;
 5. асортиментна відомість;
 6. записка-рекомендація, в якій зазначені умови догляду за рослинами.

До складу детального проекту, окрім тих документів, що входять до складу «базового» проекту, за необхідністю додаються:

 1. окремі дендроплани для кожного квітника;
 2. посадкова відомість;
 3. календар декоративності рослин;
 4. план покриттів та площ;
 5. план посадок;
 6. ескізний проект загального концепту малих архітектурних форм, декоративних елементів саду.

Додатково також розробляються:

 1. проект дренажної і зливової каналізації;
 2. проект поливу;
 3. проект осітлення;

Фінальна вартість проекту буде залежати від площі наданої території та складності концепції. Після розробки проекту починається його реалізація.

 

Отримати консультацію