Проектування

⠀⠀⠀⠀⠀

Допроектні роботи

⠀⠀⠀⠀⠀Після того, як замовник відвідав наш виставковий сад «Бохо» і дав згоду на співпрацю, підписується угода для виконання наступних допроектних робіт. Далі наші фахівці проводять огляд та детальний аналіз місцевості. Разом із замовником обговорюються необхідні деталі для подальшої роботи та затверджується попереднє технічне завдання.

⠀⠀⠀⠀⠀⠀Узгоджується загальна концепція саду, і надається візуалізований 3-D ескізний план в 2 різних варіантах. Замовник затверджує один з ескізів і робить необхідні виправлення за  бажанням. У результаті, дизайнер надає остаточний ескіз саду – перший документ, який буде частиною майбутнього проекту.

 

 

Створення проекту

⠀⠀⠀⠀⠀Проект – це взаємопов’язана система, інструкція, алгоритм дій, керівництво не тільки для садівників, але і для спеціалістів з установки систем освітлення й поливу, фахівців з дренажу і зливових систем, архітекторів і будівельників. Наша студія розробляє проекти як для порожніх, ще не облаштованих ділянок, так і для вже існуючих садів, які замовники хочуть повністю або частково оновити або реконструювати.

⠀⠀⠀⠀⠀До складу базового проекту входить наступні документи:

 1. 3D-візуалізація ствердженого ескізу;
 2. Генеральний план;
 3. розбивний план;
 4. загальний дендроплан;
 5. асортиментна відомість;
 6. записка-рекомендація, в якій зазначені умови догляду за рослинами.
 7. розрахунок рослинних та ландшафтних матеріалів.

⠀⠀⠀⠀⠀До складу детального проекту, окрім тих документів, що входять до складу «базового» проекту, за необхідністю додаються:

 1. окремий дендроплан для кожного квітника;
 2. посадкове креслення;
 3. календар оздоблення рослин;
 4. план покриття та площ;
 5. посадковий план;
 6. ескізний проект загального концепту малих архітектурних форм, декоративних елементів саду.

⠀⠀⠀⠀⠀Додатково також розробляються:

 1. проект дренажної і зливової каналізації;
 2. проект поливу;
 3. проект осітлення;

⠀⠀⠀⠀⠀Остаточна вартість проекту залежить від площі наданої території, складності концепції і кількості додаткових креслень. Після розробки проект переходить на етап реалізації.

 

Отримати консультацію