Проектування

 

Предпроектні роботи

Після того, як замовник побачив наш виставковий сад “Нова хвиля” (докладніше див. сторінку «Наші проекти» – “Нова Хвиля”) і згодився на співпрацю з нашою організацією, команда студії ландшафтного дизайну “La Rossa” виїжджає на ділянку з метою підписання угоди на проведення подальших передпроектних робіт: фахівці здійснюють огляд і детальний аналіз місцевості, разом із замовником обговорюють необхідні для подальшої роботи деталі, заповнювнюють певну анкету, і стверджують попереднє технічне завдання. Далі розробляється ситуаційний план місцевості та узгоджується загальний концепт саду, після чого презентується ескізний план в 2-ух різних варіантах. Замовник схвалює один з ескізних планів і за його бажанням здійснюються зміни, потім дизайнер надає остаточний ескіз саду. З цього етапу починається робота над створенням проекту.

Власне проектування

Студія ландшафтного дизайну “La Rossa” займається створенням авторських проектів з організації громадського простору і приватних садів.

Проект – це інструкція, алгоритм дій, керівництво не тільки для садівників, а й для фахівців з установлення систем освітлення і поливу, фахівців з дренажу, архітекторів, будівельників і бухгалтерів, які будуть підраховувати вартість матеріалів, ресурсів для озеленення і послуг, що будуть надаватися. Наша студія розробляє проекти як для порожніх, ще не займаних територій, так і для вже існуючих садів, які замовники хочуть повністю або частково оновити або відреконструювати.

Детальний проект містить обов’язковий, мінімальний пакет документів: генеральний план, розбивочний план , загальний дендроплан, окремі дендроплани задля кожного квітника, посадкову відомість, посадкове креслення, календар декоративності рослин, колажі рослин, план посадок, схему покриттів, 3D-візуалізацію та записку-рекомендаціях, в якій зазначені умови догляду за рослинами. Додатково, за бажанням замовника, розробляється також і схема дренажу, схема поливу, схема освітлення та ескізний проект загального концепту малих архітектурних форм, декоративних елементів саду. Також студія ландшафтного дизайну “La Rossa” розробляє економ-проекти, які задають лише загальну концепцію саду.

Кінцева вартість проекту буде залежати від площі наданої території та складності концепції. Після розробки проекту починається його реалізація.

 

 

Отримати консультацію